Skip to content
Menu

Väärtustame traditsioone, 125 aastat pereettevõtet

TONA alustas keraamika tootmisega aastal 1891 Saksamaal, tänaseks on ettevõte kasvanud üheks juhtivaks keraamiliste korstnasüsteemide tootjaks Euroopas.

 

Saksa kvaliteet, täpsus, kvaliteetne tooraine ja tänapäevane tehnoloogia annavad Tona moodulkorstnasüsteemile 30-ne aasta pikkuse tehasegarantii ja nii juba üle 125 aasta. Loomulikult vastab Tona moodulkorstnasüsteem kõikidele Euroopas kehtivatele kvaliteedi ja turvastandarditele.

 

palema 37 small
LUNO_Kamin400
tona_werk400

Pidev uurimis- ja arendustegevus tagab, et meie tooted on alati kõige kaasaegsemad ja vastavuses kõrgeimate turvanõuetega. Meie kaasaegne tootmistehnoloogia tagab TONA toodete järjepidevalt kõrge kvaliteedi. Just neid väärtuseid silmas pidades oleme kindlad, et valides TONA moodulkorstna olete teinud parima valiku ja seda murevabalt pikkadeks aastateks.

 

TONA kaubamärgi esindaja Eestis on Benders Baltic Nord, kes on Eestis tegutsenud nüüd juba pea 10 aastat. Aitame Teil valida sobivaima moodulkorstna lahenduse, lisaks leiate meie tootevalikust Benders kivikatused, Benders tänavakivid ja Benders soklielemendid.